Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНд, 18-Кві-2021, 13:51

НАШІ ДІТКИ

Меню сайту
Категорії розділу
Notabene [58]
Варто задуматись
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності [17]
Від планування до вагітності
Календар вагітності [43]
Все що відбувається з моменту зачаття і до народжуння
Відеогід по вагітності [40]
Відео і питання вагітності розбиті по місяцях. Усе що потрібно знати враховуючи календар вагітності
Вагітність та пологи [55]
Все про планування, вагітність, пологи і післяпологовий період
Грудне вигодовування [14]
Питання пов'язані з годуванням дитини грудьми
Здоров'я наших дітей [40]
Статті про здоровий спочіб життя, хвороби, лікування, поради.
Психологія дитинства [31]
Все про діточок від народження до університету
Перший рік життя [17]
Я зявився на світ. Росту і розвиваюсь. Особливості розвитку на першому році життя
Дитячий садок [3]
Статті про психологію розвитку дошкільнят, особливості вступу в дитячі навчальні заклади та психологія
Дитячий гороскоп [13]
Школа лікаря Євгена Олеговича Комаровського [9]
Практичні поради від відомого лікаря
Родинне життя [11]
Статті присвячені різним побутовим питанням, психології, відпочинку та ін
Краса і здоров'я [9]
Статті присвячені красі, здоровому способу життя, спорту.
Свята, традиції, обряди [31]
Все про підготовку до свята, традиції, обряди, поради, історія
Аборт... [17]
Все про аборт, наслідки, причини та відмовки. Все про найстрашніший необдуманий крок
Прогулянка [4]
Цікаві розповіді про прогулянки рідним містом і не тільки...
Робота в інтернеті [3]
Працюємо не виходячи з домівки. ІнформацІя для замовників. Все про цікаву роботу і можливості заробітку в інтернеті.
Кулінарія [4]
Все не тільки про смаколики та їх походження, але і самі смачні рецепти
Оранжерея [0]
Все про зелених улюбленців. Новини, фото, догляд і просто рекомендації по догляду та вихвалянки
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 308
Статистика

Хто в онлайні 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Статті

Головна » Статті » Репродуктивне здоров'я і планування вагітності

У категорії матеріалів: 17
Показано матеріалів: 11-17
Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Комментарям · Переглядам


Спіраль - це не рішення

Спосіб дії спиралі - абортивний! Справа в тому, що при наявності спирали зачаття, все-таки, відбувається, у середньому, навіть кілька разів у році, як це показують ранні тести на вагітність. Однак, спіраль не допускає імплантації дитини в матку, так що дитина умирає найчастіше у віці 7-10 днів.

Таблетки - це не рішення

Про гуманність людини й суспільства судять по їхньому відношенню до самим беззахисних і самим найменших, самим безпомічних. Убивство людини, починаючи від зачаття, суперечить Божому закону, загальнолюдській етиці й клятві Гіппократа

 «Ніколи не дам жінці жодного засобу для зганяння плоду..”.

 (із клятви Гіппократа)

І тому, незважаючи на те, як відбулося зачаття, незважаючи на обставини, на те, бажана або не бажана дитина, здорова вона або хвора, ПОЛЮБИ ЇЇ Й ДОЗВОЛЬ ЇЙ ЖИТИ! Молися Богові щодня, запитуючи Його, що б ти ще міг(ла) зробити заради захисту життя людей, особливо ненароджених дітей. Інформацію, прочитану тут, передайте й іншим, спонукаючи їх любити дітей.

Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 1498 | Додав: Татіка | Дата: 29-Кві-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Жіноча статева система


Статеві органи жінки заховані у глибині її тіла. Органами, де розвиваються жіночі статеві клітини - яйцеклітини, - є яйники. Це жіночі статеві залози, розміщені в черевній порожнині жінки з обох боків хребта і прикріплені зв'язками до стінок тазу. Яйники мають овальну форму. Маса одного яйника - 5-8 г.

Крім цього, яйники - це залози внутрішньої секреції. Вони утворюють жіночі статеві гормони - естрогени і прогестерон.

У тканині яйника розміщені первісні (примордіяльні) фолікули, в яких є незрілі яйцеклітини. Усі первісні фолікули утворюються до 6 місяця внутрішньоутробного розвитку дівчинки, після цього їх кількість поступово зменшується.

Яйцеклітина - це найбільша клітина людського організму. Вона подібна на кульку діаметром 130-150 мкм та містить усі компоненти, необхідні будь-якій живій клітині. Однак, на відміну від інших клітин, вона містить жовток - запас поживних речовин, які є джерелом поживи для дитини на ранніх стадіях її розвитку.

Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 3256 | Додав: Татіка | Дата: 29-Кві-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Універсальним і за найбільш ефективний метод лікування безпліддя в даний час вважається экстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), або запліднення «в пробірці». За даними останнього усесвітнього звіту, частота настання вагітності в ЕКЗ в середньому дорівнює 18,6%. Проте коливання показників, складових цю середню величину, в різних країнах дуже значні.

Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 1408 | Додав: Татіка | Дата: 12-Кві-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

25 липня 1978 року в англійському містечку Олдхеме народилася дівчинка, яку гучно «охрестили» дитям століття не лише в рідній Англії, а й усіх державах світу.Луїза Браун стала першою дитиною, зачаття якої відбулося поза організмом матері - у пробірці. Уже за рік її «брат за методом» з’явився в Австралійському місті Мельбурн і практика екстракорпорального запліднення почала активно поширюватися у США, Франції, Бельгії, Німеччині, інших країнах. Сьогодні близько 700 тисяч безплідних подружніх пар щороку шукають спасіння у цьому методі. І щороку на світ з’являється близько 30 тисяч зачатих у такий спосіб дітей. 2002 рік став роком, коли завдяки штучному заплідненню народилося мільйонне таке немовля. Коли про впровадження практики in vitro заговорили в Україні, воскресили духом багато сімей. Адже у нашій державі страждає на безпліддя від 10 до 20 відсотків усіх подружніх пар. І справа не в статистиці, згідно з якою в Україні за останні десять років населення зменшилося на сотні тисяч осіб. А в природному бажанні пізнати радість батьківства. Однак попри це все чимало подружніх парне можуть позбутися страхів, які пов’язують із цим методом.
Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 4004 | Додав: Татіка | Дата: 12-Кві-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

Напевно багатьом відома казка про царя, який шукав найсолодшу річ у світі. Після тривалих пошуків і смакувань плодів та страв усіх народів світу  він випадково помітив, як спить немовля на руках своєї матері. І в ту мить вельможа зрозумів, що усі його пошуки були даремними – найсолодшим є сон немовляти.

Жоден парфумер Всесвіту ніколи не придумає схожого запаху, яким володіють малюки. Ця суміш материнського молока та тендітної шкіри дитяти немає аналогів.

Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 6101 | Додав: Татіка | Дата: 12-Кві-2010 | Рейтинг: 5.0/4 | Комментарі (0)

Безплідність - ця відсутність вагітності. Причинами може бути нездатність чоловіка запліднити або нездатність жінки зачати, а також обидва чинники разом. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, на даний момент кожна п'ята подружня пара безплідна. На цій сторінці описані види безплідності, порядок їх діагностики і поради що до лікування.

Попередня оцінка

Для того, щоб оцінити здібність пари до зачаття і, за відсутності вагітності говорити про безплідність, потрібен один рік регулярного статевого життя без застосування контрацепції. Цей термін визначений невипадково - за статистикою у 30% здорових подружніх пар вагітність наступає вперше три місяці сумісного життя, ще у 60% - протягом подальших семи, і у тих, що залишилися 10% - через одинадцять - дванадцять місяців після початку статевого життя.

Види безплідності

За статистикою число пар з жіночою безплідністю рівно числу пар з чоловічим. У половини пар зареєстрована поєднана безплідність, коли виявляються відхилення у обох членів подружжя.

Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 2847 | Додав: Татіка | Дата: 12-Кві-2010 | Рейтинг: 3.0/3 | Комментарі (0)

Історія


Історія сурогатного материнства йде в глибоке минуле. Перша відома нам програма так званого традиційного сурогатного материнства була реалізована майже 4000 років тому назад. Ця історія описана у Ветхому Заповіті (Буття, 16): Сара, дружина Аврама була безплідна і найняла свою служницю Агарь, щоб вона виносила дитину Аврама. "І сказала Сара Авраму: ось, Господь уклав чрево моє, щоб мені не народжувати; ввійди ж до служниці моєї: можливо, я матиму дітей від неї. Аврам послухався слів Сари." Похилий вік Аврама (86 років) нітрохи не перешкодив зачаттю і в 1910 році до нашої ери у Аврама і Агарі народився хлопчик, якому дали ім'я Ісмаїл. Сара прийняла його на свої коліна як рідного сина.

Друга письмова згадка про програми традиційного сурогатного материнства описує випадок в шумерській Месопотамії в середині XVIII століття до н.е. В цей час сурогатне материнство було вже законодавче закріплено в кодексі законів царя Хаммурапі. Валла, служниця безплідної Рахілі, другої - любимою - дружини Іакова (внука Аврама), народила йому синів Дана і Неффаліма. Іакову було в цей час 85 років.

До речі, нез'ясовні випадки з вагітністю раніше безплідних матерів були відзначені вже в ті часи: Сара пізніше народила 100-річному Авраму сина Ісаака, а Рахіль Іакову - сина Йосипа, одного з самих відомих біблійних персонажів. "І пригадав Бог про Рахіль, і почув її Бог, і отверз утробу її".

Традиційне сурогатне материнство, про яке йдеться в Священному писанні, означало, кажучи сучасною мовою, природну інсемінацію жінки-донора, яка таким чином була одночасно і сурогатною матір'ю. При цьому з юридичної точки зору сини, що народилися, вважалися власними дітьми законних дружин біблійних пророків.


Репродуктивне здоров'я і планування вагітності | Переглядів: 2164 | Додав: Татіка | Дата: 12-Кві-2010 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарі (0)

1-10 11-17
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Друзі сайту

  • "НАШІ ДІТКИ" © 2021